• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
Üye Girişi
PEDİATRİK ODYOLOJİ KONGRESİ
Değerli Meslektaşlarımız;

Odyoloji’nin Türkiye’deki yolculuğu 50 yıl önce başladı…
,
Kıymetli hocamız Prof.Dr. Nazmi Hoşal'ın elli yıl önce açtığı bu kapıdan geçerek bugünlere geldik.

Odyolojinin ülkemizde bu seviyeye gelmesine katkı sağlayan, Odyoloji bilimi adına marka olmamıza neden olan tüm emekleri birlikte anmayı ve çoşkuyu bir daha yaşamayı hadefledik..

Bu yolculuğumuzu güçlendiren güven, huzur, doğallık, uyum üretkenliği destekleyen herkesle birlikte olmak 50 yılı geride bırakmak adına hepinizi Hacettepe de görmeyi arzu ediyoruz.
Bu güzel birlikteliği, İlkini düzenleyecek olduğumuz “Pediatrik Odyoloji Kongresi” ile taçlandırmak istedik.

Toplantımız 4-6 Şubat 2018 tarihleri arasında The Ankara Otelde düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz. Amacımız Pediatrik Odyoloji konusundaki son bilgileri ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaktır. Kongrede yer almasını planladığımız konular davetli konuşmacılarımız tarafından detaylı olarak işlenecek sizlerin sağladığı katkılarla zenginleşecektir.

Pazar gün Anıtkabir ziyareti ile başlayacak olan toplantımız. Pazartesi sabah Hacettepe Üniversitesi Kongre merkezinde M salonunda gerçekleştirilecek 50.yıl etkinliği sonrasında The Ankara Otelde bilimsel sunumlar ve kurslar ile devam edecektir. Pediatrik Odyolojinin temel bilgilerinin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlarken bir taraftan da son gelişmelerin klinikte ve araştırmaların planlanmasında kullanımı ile ilgili bilgi ve becerimizi arttırmayı hedefliyoruz.

Sizleri 50. Etkinliğimizde ve Pediatrik Odyoloji Kongresine davet etmekten mutluluk duyuyoruz

Prof.Dr. G. SENNARORĞLU

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji 
  
1265 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Sosyal Medya